FERIE ZIMOWE 2019 - NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY
FERIE W GÓRACH


FERIE NA MAZURACH


FERIE NAD MORZEM


FERIE ZA GRANICĄ

polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
HOTEL CZARDASZ
ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT - KLIKNIJ W LINK
Atrakcje na terenie Hotelu Czardasz

Hotel Czardasz to miejsce, w którym z pewnością nie będziesz się nudził. Poniżej przeczytasz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla każdego Gościa.

ŁOWISKO

Hotel Czardasz posiada na swoim terenie dwa stawy pełne ryb. Do gatunków zamieszkujących nasze stawy należą: karp, karaś i amur. Amatorom wędkowania, którzy zapomnieli swojego ekwipunku bezpłatnie udostępniamy sprzęt wędkarski (bez przynęty). Wejście na teren łowiska jest płatne jednorazowo 15 zł. Dodatkowo istnieje możliwość odpłatnego przyrządzenia złowionych ryb przez Szefów Kuchni naszej Restauracji.

ROWERY

Okoliczne lasy obfitują w ścieżki rowerowe oraz piesze. Malownicze trasy można pokonać rowerem, który bezpłatnie udostępniamy naszym gościom. Czyste powietrze, przepiękne widoki oraz świergot ptaków umilą z pewnością każdą wycieczkę.

NORDIC WALKING

Wokół hotelu znajduje się wiele przepięknych tras pośród lasów i pól, które zachęcają do aktywnego relaksu na świeżym powietrzu. Umożliwiamy Państwu rozpoczęcie przygody z kijkami do Nordic Walking, które bezpłatnie wypożyczamy.

BIEGÓWKI

Zima na Kaszubach jest przepiękna i wcale nie musi być nudna. Zachęcamy do zabrania ze sobą nart biegówek i zwiedzenia okolicznych lasów na nartach. Cisza, spokój oraz zasypane śniegiem kaszubskie lasy gwarantują niezapomniane wrażenia.

JOGA

Przestronny ogród zwłaszcza latem sprzyja medytacji oraz ćwiczeniom na świeżym powietrzu. Każdy znajdzie w nim z pewnością kącik, w którym z powodzeniem odda się medytacji lub ćwiczeniom relaksacyjnym na macie.

PLAC ZABAW DLA DZIECI

W ogrodzie znalazło się również miejsce dla naszych najmłodszych gości. Plac zabaw udostępniamy dla najmłodszych gości cały rok jednak bardzo prosimy o opiekę nad pociechami gdyż nasze stawy nie posiadają ogrodzenia.

ALTANKI W OGRODZIE

Dwie drewniane altanki w naszym ogrodzie to jedne z ulubionych miejsc naszych gości. Podczas ciepłych poranków można się w nich napić aromatycznej kawy przy porannej prasie, sprawdzić maila lub zrelaksować się patrząc na spokojną taflę stawu.

HUŚTAWKI NAD STAWEM

Schowane w głębi ogrodu tuż pod ogromnym drzewem huśtawki to ulubione miejsce fotografów podczas ślubnych sesji zdjęciowych. Oddalone od wejścia do hotelu idealne miejsce do poczytania książki lub rozmyślania podczas letnich wieczorów przy szumie drzew.
tel.586782040
email:biuro@czardasz.pl
http://www.czardasz.pl