FERIE ZIMOWE 2019 - NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY
FERIE W GÓRACH


FERIE NA MAZURACH


FERIE NAD MORZEM


FERIE ZA GRANICĄ

polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
KADYNY FOLWARK HOTEL & SPA
ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT - KLIKNIJ W LINK
Trzygwiazdkowy Kadyny Folwark Hotel & SPA usytuowany jest w otoczeniu lasu, 800 metrów od plaży nad Zalewem Wiślanym. Budynek hotelu przylega do dawnej letniej rezydencji niemieckiego cesarza Wilhelma II. Dojazd z obiektu do Elbląga zajmuje 15 minut.

Pokoje dysponują łazienką, telefonem i telewizorem. W każdym z nich można również korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Spa w obiekcie Kadyny Folwark Hotel & SPA obejmuje kryty i odkryty basen, suchą saunę i łaźnię parową. W ofercie są także rozmaite masaże i zabiegi kosmetyczne.

Restauracja Stara Gorzelnia, która niegdyś była gorzelnią cesarza Wilhelma, serwuje dania kuchni polskiej. Na jej terenie znajduje się kawiarnia i winiarnia (czynne do ostatniego Gościa). Wieczorem posiłkami można delektować się w pięknym ogrodzie różanym.

Personel hotelu służy pomocą w organizacji transferu lotniskowego i wypożyczeniu samochodu. Transfer lotniskowy należy zarezerwować z wyprzedzeniem. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking publiczny.

Nie ma koniarza, który o dawnej Stadninie Koni w Kadynach nie wypowiadałby się z sentymentem. Ta słynąca na całą Polskę, ale i poza jej granicami stadnina, po wielu latach przestoju powoli odzyskuje swój dawny blask.

Z przyjemnością powiadamiamy Państwa, że konie w Kadynach są i czekają na początkujących jak i wytrawnych jeźdźców. Obecnie znajdują się konie pod siodło i do bryczki oraz kucyki, ulubione przez naszych najmłodszych gości.

Piękna okolica umożliwia przejażdżki z instruktorem po terenach leśnych jak i stwarza niepowtarzalną okazję pogalopowania po plażach i płyciźnie Zalewu Wiślanego.

Na mniej zaawansowanych jeźdźców czeka obszerny padok, gdzie pod okiem instruktora można doskonalić swoje umiejętności. Jest również ujeżdżalnia, która daje możliwość jazdy konnej bez względu na warunki pogodowe.

Kto nie chce próbować swoich sił w siodle, może skorzystać z przejażdżki bryczką bądź wozem drabiniastym.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego obiektu z własnym koniem. Dysponujemy zapleczem pozwalającym właścicielowi jak i zwierzęciu mile spędzić czas.Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie jazd: tel 55 231 61 20


Na jazdę dobrze jest zjawić się chwilę wcześniej - do dobrego zwyczaju należy samodzielne wyczyszczenie i osiodłanie konia. Jest to okazja do poznania wierzchowca, jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Oczywiście służymy pomocą.

tel.552316120
email:marketing@kadyny.com.pl
http://www.kadyny.com.pl