FERIE ZIMOWE 2019 - NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY
FERIE W GÓRACH


FERIE NA MAZURACH


FERIE NAD MORZEM


FERIE ZA GRANICĄ

polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
RÓŻA WIATRÓW
ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT - KLIKNIJ W LINK
Róża Wiatrów została założona w 1997 roku w Łodzi przez jej obecnego właściciela i szefa Bartosza Milewskiego.

Początkowo firma zajmowała się wyłącznie organizacją obozów i rejsów dla młodzieży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Do dziś stanowi to główny obszar działalności.

Od samego początku największy nacisk kładliśmy na bezpieczeństwo i jakość usług, dzięki czemu grono naszych klientów szybko rosło. Z czasem, rozszerzyliśmy ofertę obozów o rejsy morskie (zarówno Bałtyk, jak i cieplejsze akweny), czartery jachtów oraz obozy młodzieżowe (nie tylko żeglarskie).

Posiadamy własne jednostki pływające różnych klas, a w sezonie czarterujemy jachty od innych armatorów. Pod naszą banderą w szczycie sezonu pływa nawet do 100 jachtów!

Od 2005 roku jesteśmy największą polską szkołą żeglarstwa. Na naszych kursach szkolimy nawet tysiąc osób rocznie. W naszych obozach i rejsach uczestniczyło ponad piętnaście tysięcy osób. Nasze osiągnięcia były wielokrotnie nagradzane przez Polski Związek Żeglarski, czasopisma branżowe oraz organizatorów targów turystycznych i żeglarskich.Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, w której działamy na rzecz rozwoju i podnoszenia jakości obozów młodzieżowych i kolonii na polskim rynku.

W trosce o jakość usług i dobro klienta w 2012 roku Róża Wiatrów przekształciła się w Spółkę z o.o..


W przyszłości mamy zamiar zrobić wszystko, by powiększyć kapitał zaufania, którym nas Państwo obdarzyli.

Wszystkich miłośników żeglarskiej przygody zapraszamy na nasze obozy i rejsy!
tel.780114926
email:roza@roza.pl
https://www.roza.pl