FERIE ZIMOWE 2019 - NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY
FERIE W GÓRACH


FERIE NA MAZURACH


FERIE NAD MORZEM


FERIE ZA GRANICĄ

polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
HOTEL BOROWINOWY ZDRÓJ WELLNESS SPA & CONFERENCE
ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT - KLIKNIJ W LINK
Hotel Borowinowy Zdrój Wellness SPA & Conference to nowy, elegancki hotel ze SPA położony w oszałamiającym otoczeniu przyrody 500-letniego Supraśla. Już sam adres wydaje się jego przeznaczeniem: hotel usytuowany jest przy ulicy Zielonej, z bezpośrednim połączeniem z nadrzeczną ścieżką spacerową.

Hotel Borowinowy Zdrój Wellness SPA & Conference to oaza spokoju i wytchnienia, zarówno dla ciała,jak i duszy.Jest to miejsce, w którym biznes,spotkania w gronie najbliższych i przyjęcia rodzinne łączą się z intensywnym wypoczynkiem,kontaktem z naturą oraz niepowtarzalnym smakiem podlaskiej kuchni.Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji bogatą infrastrukturę hotelową, sprzyjającą relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi. Malowniczy teren rekreacyjny wokół hotelu idealnie nadaje się do grillowania, spotkań z bliskimi oraz obcowania z naturą. Ponadto oferujemy bilard, a najmłodszym - kącik i plac zabaw oraz trampolinę.

Na terenie hotelu prowadzimy wypożyczalnię rowerów, kijków nordic walking oraz kajaków. Na specjalne życzenie możemy zorganizować naukę jazdy konnej, kulig (przejazd bryczką) lub zwiedzanie najpiekniejszych miejsc w okolicy z przewodnikiem.

Gwarancją wspaniałego wypoczynku i błogiego stanu równowagi emocjonalnej i duchowej jest skorzystanie z ceremonii, zabiegów i rytuałów w SPA "Dwa Żywioły" oraz w Strefie Wellness.

Nasi Mistrzowie Kuchni z przyjemnością zorganizują Państwu Warsztaty Kulinarne: Lepienie Pierogów, Domowe Wypieki, Kuchnia Orientalna oraz Live Cooking. Dla koneserów dobrych trunków proponujemy Warsztaty Sommelierskie oraz Wieczór Whisky wraz z degustacją.


Na Gości czekają: basen z przeciw falą, dwie sauny suche, łaźnia parowa, dwa jacuzzi, oraz grota solna.
tel.857183025
email:marketing@borowinowyzdroj.pl
http://borowinowyzdroj.pl