FERIE ZIMOWE 2019 - NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY
FERIE W GÓRACH


FERIE NA MAZURACH


FERIE NAD MORZEM


FERIE ZA GRANICĄ

polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
MAJĄTEK HOWIENY
ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT - KLIKNIJ W LINK
Majątek Howieny w Pomigaczach to perła podlaskiej Agroturystyki kusząca niezwykłą ciszą.

W tym niepowtarzalnym klimacie podziwiać mogą Państwo uroki dawnej polskiej wsi. Wspaniały wypoczynek zagwarantuje przybyłym rozległa przestrzeń malowniczej polany, a w klimat sprzed kilkuset lat wprowadzą gości obiekty o zabytkowym charakterze.

Ukojenie przyniesie widok stawu i spacer po Majątku. Można przyjrzeć się : starej kuźni „Dziadka Piotra”, ponad dwustuletniej „Chatce pod mchem”, wiatrakowi „Koźlak” , Strażackiej wieży, starej chatce „Państwa Wysockich” lub „Wędzarni z piecem chlebowym”. Można też zajrzeć do chatki noclegowej „Dziupla” i do piwniczki ze starej cegły. Dopełnieniem tego pięknego, swojskiego obrazu są wiekowe sprzęty: kufry, skrzynie, sagany, kołowrotki, kosy i sierpy. Można im się przyjrzeć z bliska i poczuć ukryty w nich czas. Sielskości Majątkowi dodają oswojone zwierzęta – małpki, kangury, konie, kucyki, osiołki, daniele, lamy, alpaki, kózki, rybki, świnki wietnamskie, pieski, kotki, strusie, kaczki, gęsi, łabędzie, bociany oraz mnóstwo królików.

Kuligi

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty organizacji kuligów. Jest to świetna okazja, aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile. Wyśmienita zabawa gwarantowana!

Kulig z Ogniskiem 80zł

Kulig z Ogniskiem i Biesiadą 135zł
tel.600012348
email:biuro@majatek-howieny.pl
http://www.majatek-howieny.pl