FERIE ZIMOWE 2019 - NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY
FERIE W GÓRACH


FERIE NA MAZURACH


FERIE NAD MORZEM


FERIE ZA GRANICĄ

polecam na wesele- najlepsza sala weselna,dom weselny,sala weselna w hotelu,suknie ślubne,auto do ślubu, kamerzysta na wesele
*** Pensjonat "Sosnowe Zacisze"
ZAREZERWUJ SWÓJ POBYT - KLIKNIJ W LINK
Od ponad dwudziestu lat staramy się stworzyć warunki do wypoczynku dla osób przebywających na Roztoczu. Korzystając z tradycji naszej miejscowości, gdzie letnicy przyjeżdżają od niepamiętnych czasów, postanowiliśmy dołączyć do grupy wynajmujących pokoje.

Przez lata nasza oferta skutecznie się rozwija. Zaczęliśmy od trzech pokoi na naszym domowym poddaszu. Następnie wyremontowaliśmy stary dom Babci i powstał ośmiopokojowy dom wczasowy - agroturystyczny z jadalnią i kuchnią dla gości.
Uroki Roztocza oraz nasze „talenty kulinarne” skutecznie przyciągają gości.
Z naszą ofertą poszliśmy dalej.

W roku 2005 korzystając z pomocy Unii Europejskiej budujemy kolejny dom wczasowy nad zalewem w Majdanie Sopockim. Obiekt położony nad wodą, na brzegu lasu robi niesamowitą furorę. Przyjeżdżają do nas goście z całej Europy, a nawet Australii.
W roku 2008 zdobyliśmy się na odwagę i rozpoczynamy budowę kolejnego obiektu – Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „SOSNOWE ZACISZE”. Od 1 maja 2010 uruchamiamy część hotelową z zapleczem gastronomicznym (kawiarnia, jadalnia-restauracja), 2 kondygnacje, na ok. 80 miejsc noclegowych.

Już w roku 2012 nowy obiekt został skategoryzowany otrzymaliśmy *** 3 gwiazdki oraz nową nazwę PENSJONAT "SOSNOWE ZACISZE"!

W kwietniu 2013 r. udostepniliśmy naszym gościom hotelowym ale i nie tylko, równeż osobom nie zameldowanym część kondygnacji dolnej - kryty basen, jacuzzi i 3 sauny.

Pracujemy dalej nad kondygnacją dolną – jaskinia solna, sale sportowe, pomieszczenia masażu, odnowy biologicznej i fitness to tylko część naszych marzeń. To wszystko dla naszych drogich Gości, by mogli poznawać uroki Roztocza, odzyskiwać siły i wypoczywać w pięknej miejscowości we wspaniałych warunkach.


„...tu z wyjątkową mocą zdaje się przemawiać błękit nieba, zieleń lasów i pól, srebro jezior i rzek.
Tu śpiew ptaków brzmi szczególnie znajomo, po polsku...”

WYPOŻYCZALNIA
Dla naszych gości przygotwaliśmy ofertą dla maluszków oraz wypożyczalnię sprzętu sportowo - rekreacyjnego w naszym obiekcie.
Miłośnicy rajdów rowerowych oraz białego szaleństwa na nartach znajdą u nas wszystko by cieszyć się pobytem w naszej okolicy.

wypożyczanie sprzętu dla maluszków: łóżeczko turystyczne= 15 zł za dobę/za sztukę;
przewijaki, krzesełka, wanienki) = 5 zł za dobę/ za sztukę
jednorazowe (w ciągu dnia) wypożyczenie kijów nordic walking - 3 zł
pobyt w gabinecie fitness (rowerek, fotel do masażu kręgosłupa i stóp, platforma wibracyjna, ab roller do brzuszków, twister) = 7 zł/h
bilard - 8 zł/h
rower - 5 zł/h/ os.
rower za cały dzień - 25 zł/os.
kask na rower - 3 zł/os.
narty biegowe - 10 zł/ os. za cały dzień
narty biegowe, buty, kijki - 15 zł/ os. za cały dzień

Przy rezerwacji pobytu prosimy o rezerwację niezbędnego sprzętu
tel.607711630
email:recepcja@sosnowe-zacisze.pl
http://www.sosnowe-zacisze.pl